Giyotin Küpeşte

Giyotin Küpeşte

Azami genişlik ve yükseklik ölçüleri ile ilgili de bilgi vermek isteriz. Azami genişliği 380 cm olarak baz almanızı tavsiye ederiz. Cam ağırlığı ve motor gücü de göz önünde bulundurularak verilen bu üst sınır sistemin sağlıklı çalışması açısından önemlidir. Azami yüksekli de 300 cm’yi çok fazla geçmemelidir. Daha büyük ölçülerde modül sayısını arttırıp sistemin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmalıdır.

Galeri

Alkan Alüminyum

İletişim Bilgilerimiz

İletişim bilgilerinizi formumuz aracılığıyla bizimle paylaşın en kısa sürede size geri dönüş sağlıyalım.

Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

0216 630 69 64
0532 135 13 69

Yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi prensibi ile 2007 yılında yola çıkan Alkan Alüminyum, müşterilerine “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında mekanlar inşa etmeyi hedeflemiş bir yapı firmasıdır.

  Whatsapp
  error: Content is protected !!

  2000 li yılların başında Pvc doğrama sistemleriye başladığımız sektör hayatımıza şimdilerde Alüminyum doğrama sistemleri ile oluşturduğumuz güven ve titiz iş ahlakımızla yolumuza devam ediyoruz.
  Bir tek kimliğimiz var oda itibarmız dürüst şeffaf özverili etik kuralları bizim için vazgeçilmezdir. Dinamik ve girişimciyiz.

  Adres:

  Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

  Telefon

  0216 630 69 64

  EMAIL

  info@alkanaluminyum.com