Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Fotoselli kapıların hareketini sağlayan kayış sistemi tek veya çift motor ile çalışır ve yoğun kullanıma uygundur. Kapının tüm fonksiyonları ve ayarları, Optima dijital selektör vasıtası ile sağlanmaktadır. Bu selektör arıza durumunda arızanın yerini bildirmektedir. Kapının kapanma ve açılma ‘güçleri’ ile ‘hızları’ birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilmektedir.

Bu sayede kapı kapanırken herhangi bir engelle karşılaşması durumunda kullanıcıya zarar vermeden otomatik olarak açılabilmektedir. Mekanizma içerisinde elektrik kesilmelerinde kapıyı açacak akü sistemi vardır. İstenmesi durumunda merkezi bilgisayar sistemine bağlanarak kontrol edilebildiği gibi yangın ihbar sistemi, şifreli geçiş ve kartlı geçiş sistemleri ile de uyumlu çalışabilir. UL ve TÜV laboratuvarlarında 2.750.000 açılım ve 1.000.000 açılım (6.000 açılım/gün) “dayanıklılık testleri”ni başarı ile geçmiştir.

Kullanılan alüminyum profiller minimum 2.5 mm kalınlığındadır. Profiller isteğe uygun renkte elektrostatik toz boya ile boyanabilmekte ya da Eloksal işlemine tabi tutulmaktadır. Eğer istenirse paslanmaz çelikle kaplanabilir. Çarpma sonucu hareketli kanatların raydan çıkmasını önleyecek bir sisteme sahiptir.

Galeri

Alkan Alüminyum

İletişim Bilgilerimiz

İletişim bilgilerinizi formumuz aracılığıyla bizimle paylaşın en kısa sürede size geri dönüş sağlıyalım.

Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

0216 630 69 64
0532 135 13 69

Yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi prensibi ile 2007 yılında yola çıkan Alkan Alüminyum, müşterilerine “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında mekanlar inşa etmeyi hedeflemiş bir yapı firmasıdır.

  Whatsapp
  error: Content is protected !!

  2000 li yılların başında Pvc doğrama sistemleriye başladığımız sektör hayatımıza şimdilerde Alüminyum doğrama sistemleri ile oluşturduğumuz güven ve titiz iş ahlakımızla yolumuza devam ediyoruz.
  Bir tek kimliğimiz var oda itibarmız dürüst şeffaf özverili etik kuralları bizim için vazgeçilmezdir. Dinamik ve girişimciyiz.

  Adres:

  Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

  Telefon

  0216 630 69 64

  EMAIL

  info@alkanaluminyum.com