Yaratıcı mimari tasarımları, yüksek teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi prensibi ile 2007 yılında yola çıkan Alkan Alüminyum, müşterilerine “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir yapı firmasıdır.

Çağın ileri teknolojik imkanlarından maksimum düzeyde yararlanarak yurtiçi ve yurtdışında sektöründe marka yaratarak öncelikle tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında ürün ve hizmetler üretmek yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, toplumumuz için güven ile estetiğin buluştuğu eserler yaratmaktır.

Vizyonumuz

Alkan Alüminyum modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Alkan Alüminyum

LS 60 KALDIR-SÜR SİSTEM

EPDM cam ve sistem fitilleri sayesinde maksimum hava ve su geçirimsizlik. Kasa ve kanatlarda 45° köşe birleşim Diğer sistemler ile de uyumlu ortak pres köşe ve pimli bağlantı kullanımı İkili, üçlü ve kendinden sineklik raylı kasa, hemyüz kasa ve sabitli kasa seçenekleri ile geniş uygulama imkanı Duvar içine sürülebilir, tek raylı kasa üzerinde hareketli kanat uygulama seçeneği Kanat – kanada özel köşe birleşim detayı İlave takviye profili ile güçlendirilmiş kanat seçeneği 300kg ve 150kg taşıma kapasiteli mekanizmaya uygun kanat seçenekleri Çelik ray kullanımı.

Alkan Alüminyum

Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda alüminyum profil ürünleri üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz

 • Ulusal/ Uluslararası yasal düzenlemelere eksiksiz uymak.
 • Entegre Yönetim Sistemimizi daha verimli ve etkin kılmak için çalışanlarımızın bilinç ve sorumluluğunu geliştirip yaygınlaştırmak.
 • Süreçlerimizi risk odaklı yaklaşım ile yönetip, sürekli iyileştirmek.
 • Kısıtlı doğal kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak.
 • Yaşam döngüsü yaklaşımı ile atıkların azaltılmasını, ayrıştırılarak yeniden kullanımını, geri dönüşümünü ve gerekli olanların yasal bertarafını sağlamak.
Alkan Alüminyum

İletişim Bilgilerimiz

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz ve iyi ilişki kurmamız için lütfen tüm form alanlarını eksiksiz doldurunuz

Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

  Whatsapp
  error: Content is protected !!

  2000 li yılların başında Pvc doğrama sistemleriye başladığımız sektör hayatımıza şimdilerde Alüminyum doğrama sistemleri ile oluşturduğumuz güven ve titiz iş ahlakımızla yolumuza devam ediyoruz.
  Bir tek kimliğimiz var oda itibarmız dürüst şeffaf özverili etik kuralları bizim için vazgeçilmezdir. Dinamik ve girişimciyiz.

  Adres:

  Elmalı kent mahallesi Özışık caddesi no:9/A Ümraniye İstanbul

  Telefon

  0216 630 69 64

  EMAIL

  info@alkanaluminyum.com